William Hill Kód Promo 2021

Vezměte svůj účet na vyšší úrovni oficiálním promo kódem pro William Hill:

william hill kod promo
william hill kod promo

Všechny Kód Promo pro William Hill CZ

William Hill CZBonus a nabídky William Hill Kód Promo
SportDetaily bonusuZOBRAZIT PROMO KÓDY
KasinoDetaily bonusuZOBRAZIT PROMO KÓDY
VegasDetaily bonusuZOBRAZIT PROMO KÓDY
PokerDetaily bonusuZOBRAZIT PROMO KÓDY

Online sázková platforma William Hill je celosvětově proslulá především díky svým vysokým kurzům, široké škále celosvětových sportovních událostí a celkové profesionalitě a příjemnému zázemí, které svým zákazníkům nabízí.

Jedním ze zajímavých bonusů, kterým platforma William Hill nedávno své hráče zaujala je tzv. Free bet. Jedná se o sázku bez rizika, což ve výsledku znamená, že pokud vsadíte částku do 25 euro a tiket vám nevyjde, veškeré vsazené peníze vám až do výše této částky budou zcela zdarma vráceny. Podmínkami uplatnění tohoto bonusu je minimální kurz podané sázky 1.5 a minimální sázka ve výši 5 euro.

Jak se zaregistrovat

Před jakýmkoliv sázením či hraním si však samozřejmě budete muset nejprve u William Hill založit herní účet. Je to vskutku jednoduché. Stačí vám k tomu poskytnout několik osobních údajů. Pokud vám něco při registraci není jasné nebo máte nějaký dotaz či připomínku, můžete samozřejmě kontaktovat zákaznickou podporu, kterou má William Hill na špičkové úrovni. Pro většinu však bude letmý popis registrace herního účtu k úspěšné registraci stačit. Tady je:

  1. Na oficiálních stránkách William Hill kliknete na zelené tlačítko s nápisem registrace. Kliknutí na toto tlačítko vás automaticky přesměruje na registrační formulář, který je pro registraci nutno vyplnit.
  2. Registrační formulář po vás bude vyžadovat zvolení přihlašovacího jména a heslo a vaše základní osobní údaje. Je doporučeno zvolit si heslo, které bude dostatečně těžké na prolomení. Také si již při registraci budete moct zvolit určitá nastavení vašeho herního účtu. Dále je zde pak možnost zadat promo kód William Hill. Tímto promo kódem si zabezpečíte bonus ve výši 25 euro.
  3. Po úspěšném vyplnění registračního formuláře vám na zadanou e-mailovou adresu přijde e-mail s potvrzením registrace vašeho herního účtu. Dalším postupem je přihlášení na webových stránkách William Hill a provedení prvního vkladu. Po provedení prvního vkladu vašemu hraní již opravdu nic nebrání a vy si tak můžete užít široké nabídky služeb, které platforma William Hill poskytuje.

William Hill bonusy

Stejně tak jako většina online kasin, i William Hill nabízí vstupní bonus pro nově registrované hráče. Tento bonus je v hodnotě 100% vašeho počátečního vkladu, a to až do částky 300 euro. Minimální vklad pro aktivaci tohoto bonusu je 10 euro. Jinými slovy vložíte 300 euro a William Hill vám dá 300 euro jako bonus k sázení či hraní zdarma. Je však nutno podotknout, že pro aktivaci tohoto bonusu existují určitá pravidla. Jedním tímto pravidlem je prosázení součtu vkladu a bonusu, a to 25x. Při vkladu 300 euro tedy pro získání vstupního bonusu 300 euro budete muset prosázet celkem 15 000 euro.

Je důležité vzít na vědomí, že prosázení této částky se započítává u jednotlivých her různě. Stírací losy a automatové hry se započítávají v hodnotě 100%. Výjimkami jsou Wild Gamber 1 a 2 a Football Rules. Jiná pravidla pak platí pro poker, který se započítává v hodnotě 25%, a u různých druhů rulety také existují různá pravidla. Pro BlackJack je to 20%.

Odměny jsou u William Hill připraveny i pro stávající hráče. Jedná se například o VIP klub, věrnostní program nebo jednotlivé krátkodobé marketingové akce. Na své si tedy přijdou nejen nově registrovaní hráči. William Hill myslí na všechny své zákazníky.

Často kladené otázky

Pro rychlejší kolování informací jsme se rozhodli zavést tuto sekci s často kladenými otázkami speciálně pro vás. Můžete si tak zjistit důležité informace bez zbytečného čekání na vyjádření zákaznického centra William Hill. Šetříme vám tak čas. Pokud máte nějaké další otázky, určitě se je budeme snažit v budoucnu zodpovědět.

Jak u William Hill probíhá ověření totožnosti?

Ověření totožnosti je u platformy William Hill vyžadováno primárně pro ověření věku registrovaných uživatelů. Minimální věk pro registraci je 18 let. Vůbec se nemusíte bát nějakého zneužití, protože vámi zaslané dokumenty jsou v naprostém bezpečí. Budou použity pouze za účelem ověření totožnosti.

K vytvoření herního účtu na platformě Willam Hill je samozřejmě vyžadováno použití vašich skutečných osobních údajů. Po dokončení registrace si od vás William Hill vyžádá fotku či kopii cestovního pasu nebo jiného dokladu totožnosti. Tato fotka či kopie musí být v dobré kvalitě. Nesmí být rozmazaná či nečitelná. Veškeré údaje musí být snadno čitelné a nesmí být nijak upravené. Váš dokument nesmí být nijak poškozen a veškeré informace na něm zobrazené musí být viditelné.

Ověření totožnosti je vyžadováno Komisí pro Hazard a jakékoliv důvodné podezření pro nesplnění výše uvedených podmínek povede k okamžitému uzavření vašeho herního účtu.

Důležité informace o platformě William Hill

V dnešním moderním světě plném rapidně se rozvíjejících technologií má mobil s internetem skoro každý. Využíváme jej dennodenně pro komunikaci jak s rodinou, tak pracovní. Aplikace jako Facebook nám kontakt s ostatními velmi usnadňují. Téměř všechny online platformy tohoto typu myslely i na zákazníky, kteří si chtějí vsadit kdykoliv a odkudkoliv a William Hill tohoto pravidla není výjimkou.

Můžu sázet i z telefonu?

Pokud zrovna nemáte přístup k počítači nebo laptopu, vůbec nemusíte zoufat. William Hill totiž myslel i na vás. Všem uživatelům je k dispozici mobilní aplikace, kterou můžete používat jak na Androidu, tak na iOS. Pro uživatele Blackberry či Windows je k dispozici mobilní verze oficiálních webových stránek. Vše, co je dostupné pro běžné uživatele počítače, je také k dispozici mobilním uživatelům. Nemusíte se tak bát, že byste byli o nějaké ze služeb William Hill ochuzeni. Budete mít k dispozici online přenosy, kurzovní lístek a stejně tak i možnost sázení live. K dispozici jsou také živé rádiové přenosy.

Místo jedné společné aplikace pro Android a iOS vyvinul William Hill aplikace hned dvě. Jednu pro Android a jednu pro iOS. Mimo tyto mobilní aplikace pak samozřejmě existuje i mobilní verze oficiálních webových stránek, aby i uživatelé Blackberry či Windows nebyli ochuzeni o možnost užít si sázení na platformě William Hill. Úžasné je, že webová stránka automaticky rozpozná, z jakého zařízení se připojujete, a přizpůsobí tomu svou verzi. Přístup a ovládání obou aplikací, stejně tak jako mobilní verze webových stránek je velmi jednoduchý a zvládne jej opravdu každý.

Navigace a celkové uspořádání působí v obou aplikacích vzhledně a přehledně, ale v celkovém zhodnocení jsou tyto speciálně vyvinuté aplikace docela zklamáním. Ať už se jedná o aplikaci pro Android nebo iOS, obě tyto aplikace provází spousta technických problému, a to primárně po updatu těchto aplikací. Zde má zkrátka William Hill ještě určité mezery, které ale věříme, že do budoucnosti vypiluje a poskytne tak všem svým zákazníkům příjemný požitek ze hry bez těchto rušivých elementů v podobě technických problémů.

Aplikace jsou pomalé a často zamrzávají. Představte si, že zápas, na který si chcete vsadit, se začne hrát již za několik vteřin a vy si na něj chcete rychle vsadit. Aplikace vám však zamrzne a váš tiket nepustí dál. Vy jste pak naštvaní, že jste si nestihli vsadit a William Hill tímto riskuje, že o vás jako zákazníka přijde. Co se týče vkladů či výběru, tak překvapivě zde funguje vše v pořádku.

Dalším problémem této aplikace je pak naprosto náhodné odhlašování přihlášeného uživatele. K tomuto náhodnému odhlašování není opravdu žádný důvod a zní to celkem absurdně. Pro vyřešení tohoto problému by většinou mělo stačit smazat cache, ale i tak se jedná o problém, který by si profesionální sázková platforma neměla dovolit.

Občas se také stává, že inzerované kurzy se na webových stránkách a v mobilní aplikaci liší, což zákazníkům moc důvěry v tuto společnost nedává. Celkové hodnocení mobilní aplikace platformy William Hill bohužel musím brát jako vysoce nedostačující a místy až absurdní.

Platby

U online platformy William Hill je možností pro vklad či výběr finančních prostředků hned několik. Stejně tak existuje hned několik podmínek či pravidel, na která musí každý při vkladu či výběru prostředků brát zřetel. My se na ně teď společně podíváme.

Vklad

Pro vklad s použitím platební karty je minimální vklad omezen na 10 euro. Co se mezinárodních plateb týče, toto omezení je zvýšeno na 25 euro. Nabít si herní účet můžete také z internetových peněženek jako například Neteller nebo Skrill, kde je minimální vklad omezen hodnotou 10 euro.

Výběr

Co se výběru finančních prostředků týče, minimální částkou pro výběr je 5 euro. Pro výběr peněz na váš bankovní účet je minimální částka omezena na 25 euro. Peníze vám na účet přijdou do pěti pracovních dnů. Co se týče výběru peněz s použitím platební karty nebo elektronických peněženek, obvyklá čekací lhůta jsou dva až tři dny.

Zákaznické centrum

Pokud máte nějaký dotaz, problém nebo připomínku, k dispozici je vám zákaznické centrum William Hill, kde se vám operátoři budou snažit pomoct, jak jen nejrychleji to bude možné. My jsme žádné potíže ani dotazy neměli, takže se zákaznickou podporou moc zkušeností nemáme. Věříme však, že pokud budete mít s čímkoliv problém, operátoři ze zákaznické podpory William Hill se o vás dobře postarají. Zákaznickou podporu William Hill můžete kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo můžete také využít možnosti live chatu. Live chat je k dispozici 24/7 a odpovědi na vaše dotazy či připomínky zde můžete očekávat vcelku rychle.

Sázky

Jak jsem již výše zmínil, William Hill poskytuje svým registrovaným uživatelům výběr z opravdu široké možnosti sportovních událostí z celého světa. Vsadit si můžete na tradiční sporty jako lední hokej, fotbal nebo také na trochu exotičtější sporty jako například šipky nebo plážový fotbal. William Hill také nabízí sázky na e-Sporty a méně známé regionální soutěže.

Lední hokej

Lední hokej má v České republice obrovskou tradici. Každý rok u mistrovství světa se náš národ semkne a vytvoří jednotnou masu lidí se společným cílem, která před ničím a nikým neustoupí. Já osobně jsem jako malý chtěl být hokejistou a i když se mi tento sen nesplnil, tak je ve mně láska k tomuto českému sportu hluboce zakořeněna. Čeští reprezentanti, ať už se jedná o mistrovství světa, českou extraligu nebo NHL, u mne mají velký respekt.

Pro všechny hokejové fandy mám dobrou správu. Na platformě William Hill si můžete vsadit na všechny hokejové ligy. Je možno vsadit si na klasické ligy jako NHL či KHL, ale také AHL nebo některou z evropských lig. K dispozici jsou ligy Německé, Švédské, Finské i České. Opravdu unikátní je u William Hill možnost vsadit si i na méně známé ligy z Lotyšska, Rakouska, Estonska či Slovinska. Co se týče mezinárodních turnajů či přátelských zápasů, ani zde nepřijdete na platformě William Hill zkrátka. Samozřejmostí je i Olympiáda.

Mezi jednotlivými hokejovými ligami jsou však, co se sázek týče, určité rozdíly. Jedná se primárně o popularitu dané ligy. Čím populárnější totiž daná liga je, tím více speciálních sázek na ni William Hill vypíše. Jedná se například o sázky na vítěze třetiny, handicap nebo střelce jednotlivých gólů. Vsadit se dá také na to, jestli bude vstřelen hat-trick nebo kolik trestných minut kdo dostane. Nabídka je mnohdy opravdu široká.

Sázky na fotbal u William Hill

Veškeré známé fotbalové ligy jsou pro sázky na William Hill samozřejmě dostupné. Mimo klasické evropské ligy jako například anglická Premier League, italská Serie A, německá Bundesliga, španělská La Liga nebo francouzská Ligue 1, je samozřejmě k dispozici i česká fotbalová liga.

Na své si přijdou i opravdoví nadšenci fotbalu, kteří se zajímají o ligy ze vzdálenějších zemí. William Hill nabízí sázky na ligy v Brazílii, Austrálii či Asii. K dispozici je samozřejmě také americká Major League Soccer nebo ligy Jižní Ameriky.

Obsaženy jsou, jak jsem již výše uvedl, také veškeré mezinárodní turnaje typu Mistrovství Světa, Mistrovství Evropy, americká Copa America. Samozřejmostí je evropská liga a liga mistrů, kterou jistě sleduje každý fotbalový fanoušek jak u nás, tak i po celé Evropě.

Podobně jak je tomu i u ledního hokeje, vsadit se dá opravdu na vše. Od klasických sázek na vítěze utkání až po ty méně známé jako například kolik padne gólů v prvních patnácti minutách zápasu. Své sázky můžete také různě kombinovat a vytvořit si tak vskutku pestrý tiket, který vám ze sledování zápasů vašich oblíbených týmů udělá ještě většího koníčka. Nenechte se však širokou nabídkou William Hill zmást. Čím více utkání na stejný tiket dáte, tím menší šanci na výhru máte. Mimo zmíněný „kombík“ jsou na platformě William Hill k dispozici další sázky. Jedná se například o akumulátor speciály či další jedinečné sázky.

Zhodnocení: široká nabídka sportovních událostí

 

Co se popularity a tradice týče, William Hill je v žebříčku podobných online platforem řazena velmi vysoko. Široká škála nabídky sportovních událostí a věcí, na které se dá vsadit, je opravdu jedinečná. Je trochu škoda, že kvalita webových stránek či zpracování mobilních aplikací trochu zaostává. Frekventované technické problémy bohužel sázky na telefonu velmi znepříjemňují a na tento problém by se William Hill měl do budoucna zaměřit.

Konkurence

Vzhledem k novým licenčním zákonům se společnost William Hill rozhodla v České republice svou licenci neobnovit. Pro nového českého hráče tudíž nezbývá nic jiného, než se obrátit na konkurenci v podobě Tipsportu, Chance či Fortuny. Široká nabídka různých vstupních bonusů a zvýhodnění tak bohužel zůstane nevyužita, protože William Hill v České republice zablokoval vytváření nových herních účtu. Nezbývá než doufat, že se Willam Hill v budoucnu na český trh vrátí.

Promo kód platný pro všechny