Velký přehled Tipsport Aplikace: Sporty a přenosy v kapse

Vítejte u velkého přehledu, který je zaměřený na skvělou aplikaci z dílny Tipsport. Není třeba uvádět, že Tipsport patří mezi elitní sázkové kanceláře na Českém trhu. Sázková kancelář má největší komunitu sázkařů, lákavé bonusy, tisíce živých událostí ročně a Vy máte možnost mít tyto výhody na dlani.

Tipsport Aplikace – Android & iOs

Ověřeno
Stáhnout oficiální aplikaci Tipsport >> ACTIVATED
Podrobnosti o bonusu a nabídkách
Download a návod k instalaci Tipsport aplikace pro iOs & Android
Datum vypršení: 31-12-2021
Posledně navštíveno: před 2 dny

Jak na instalaci: Tipsport Apk

Pojďme si společně projít jednoduchými kroky postup instalace pro jednotlivé typy telefonů. Instalace je rychlá a jednoduchá. Od prvního stáhnutí, po registraci účtu a první vklad na účet Vás dělí doslova několik minut. Začínáme!

Zařízení s operačním systémem Android (Mobily a Tablety)

Momentálně není možné stáhnout si aplikaci oficiálně z Google Play, jedná se pravděpodobně o podmínky Google, který zabraňuje aplikacím s hazardem jejich stažení. Postup pro stažení je tedy následující:

 • Klikněte v článku na odkaz Tipsport a klikněte na „stáhnout aplikaci”
 • Po stažení aplikace povolte v nastavení telefonu instalaci aplikací z neznámých zdrojů
 • Klikněte na ikonu nastavení> Zabezpečení> Neznámé zdroje> OK
 • Vraťte se slidem horního panelu k aplikaci, kterou jste nedávno stáhli
 • Spusťte instalaci kliknutím na soubor

Telefony a Tablety od Apple – iOS operační systém

Uživatelé Apple smartphonů to mají jednoduší, neboť instalace je možná přímo z Apple Store. Postup je tedy následující:

 • Otevřete si Apple Store
 • Zadejte Tipsport CZ
 • Klikněte instalovat
 • Další způsob instalace je zadáním Vašeho telefonního čísla na webu Tipsport a v SMS zprávě Vám přijde přímý odkaz pro stažení

Webová verze pro ostatní přístroje

Pokud nepatříte mezi uživatele Smartphonů s Android nebo iOS, můžete využít zjednodušenou verzi webové stránky, kterou po zadání do prohlížeče můžete používat v upraveném formátu pro Váš telefon. Sice to budete mít složitější s neustálým přihlašováním, ale funkce Vás určitě potěší.

TIP: Přidejte si Tipsport na Plochu a mějte tak aktuální nabídku přístupnou jedním klikem.

První spuštění aplikace Tipsport Ackny Kod

Registrace u Tipsportu je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Dnes už nemusíte ani na pobočku.

 • Otevřete aplikaci
 • V pravém horním rohu klikněte na Registrace
 • Vyplňte požadované osobní a kontaktní údaje
 • Vyčkejte na příchozí Email a SMS
 • Potvrďte kliknutím na přiložené odkazy
 • Hotovo

Pro dokončení plnohodnotné registrace účtu, stačí jen dokončit registraci pomocí skrze jednu z podporovaných bank, kde postupujte podle instrukcí v nastavení Vašeho účtu na Tipsportu. Jakmile dokončíte úplné ověření účtu, pak máte nárok na 150 Kč za registraci + lákavý vkladový bonus až do 50 000 Kč.

Postup při prvním vkladu

Úvodní registrace je poměrně snadná a rychlá. Nastavení první platební metody také. Pokud pro vklady zvažujete použití karty, ujistěte se, že Vaše banka neúčtuje poplatky nebo neblokuje platby do sázkových kanceláří. Jak platební metodu nastavit?

 • Po přihlášení se do účtu přejděte na Vklady/Výběry v horním panelu
 • Zvolte možnost Přidat účet u Vámi vybrané platební metody
 • Postupujte podle instrukcí na obrazovce pro ověření platební metody
 • Po dokončení ověření zadejte částku, kterou si přejete vložit

Tipsport vklady přes SMS

Rychlá možnost, jak si vložit peníze na své hráčské konto je využít možnost SMS vkladů. Stačí se přihlásit do Vašeho účtu, zvolit si vklad a v seznamu platebních metod si vybrat SMS platbu. Pak už jen postupujte podle informací na obrazovce, kde Vám posléze přijde SMS kód, který potvrdíte u Vašeho operátora a ten Vám částku přičte k Vašemu vyúčtování anebo strhne z kreditu. Toto je ideální řešení, když si chcete zahrát a nemáte u sebe žádné platební metody!

Na co se těšit

Určitě uznáte, že postup instalace a registrace účtu není nic složitého. Pokud byste měli během prvního vkladu jakékoliv dotazy, pak ochotná zákaznická podpora na Tipsport Vám je ráda zodpoví. Při prvním spuštění aplikace máte zobrazeny všechny sekce, do kterých se můžete podívat. Kurzy, Live, Vegas, Nejsázenější a Fórum. Pojďme si projít důležité funkce.

Tipsport Aplikace: Široká Nabídka Sportu na dlani

U Tipsport aplikace se můžete těšit na obrovskou nabídku sportovních událostí, která je totožná s plnohodnotným webem. Uzavírat sázky tak můžete pomocí několika kliknutí, a při špatné volbě si můžete do 20 minut zrušit sázku. Funkce Cash Out je v mobilní verzi také nabízena, spolu s funkcí kontroly tiketů. V live sekci máte dostupné všechny živé utkání a přímé přenosy, jak jste byli zvyklí na PC verzi. Výhodou je také dostupnost Tiket arény, různých soutěží, ale i přehled výsledků a statistik. Jako velké plus je dostupnost fóra a chatu, kde si tak ihned můžete vyměňovat názory s ostatními hráči v komunitě.

Pokud jste se rozhodli pro výběr na pobočce, můžete si nejbližší pobočku jednoduše vyhledat pomocí GPS a lokátorem pobček.

První uzavřená sázka v aplikaci

Nabídka předzápasových her Vám nabídne obrovské množství zápasů a utkání přesně tak, jak znáte anebo byste očekávali na plnohodnotném prohlížeči. Můžete si vsadit na Fotbal, Hokej, Tenis, Basketbal, Šipky, e-sporty, politiku… cokoliv si dovedete představit.

Pro lepší orientaci si můžete zapnout filtry zápasů, a nastavit si tak pouze to, co chcete vidět. Při kliknutí na Kurzy se Vám zobrazí posuvná lišta v horní části obrazovky, kde si vyberete datum a čas konání všech utkání. Pak už se Vám zobrazí pouze zápasy, které budou hrát například „do 24 hodin“.

Chcete-li jít s davem, stačí jen kliknout na nejsázenější události, kde se Vám pohodlně zobrazí všechny nadcházející události, které jsou momentálně v měřítku.

Podání sázky je jednoduché. Při kliknutí na Vámi vybrané kurzy se Vám nabídka začne přidávat na tiket do spodní lišty. Kliknutím na tiket si můžete zvolit způsob sázky, kterou chcete podat. Aku, Kombi anebo Live (pokud událost právě probíhá)

Sázky si také můžete ponechat otevřené a s jejich vsazením počkat na později. Sázka totiž zůstane aktivní  i když přecházíte do jiných sekcí, například analýz a článků.

Sekce TIPSPORT LIVE: Televizní přenosy na dlani

Prostředí LIVE je jednoduše ovladatelné a velmi podobné počítačové verzi. V sekci Live se tak můžete těšit na všechny sportovní přenosy, včetně live streamu, Live fóra a soutěží. Po kliknutí na tuto sekci se Vám zobrazí aktuální hraná utkání.

U Utkání, kde se zobrazuje ikona televize máte možnost ihned sledovat živý přenos. Oblíbené zápasy si můžete seřadit do vlastního seznamu kliknutím na hvězdičku u každého zápasu. Takto budete mít po ruce všechny Vaše hry a neztratíte přehled.

Přidávat sázky na tiket je stejně jednoduché, jako u předzápasových sázek. Zvolte si druh sázek a klikněte na daný kurz. Položka se Vám přidá dolů na tiket, kde už si pak zvolíte částku a druh sázky a kliknete vsadit.

Pokud nasbíráte dostatečný počet Netů, pak můžete vsadit pomocí nich.

Sekce Kasino: Zahrajte si v pravém Vegas

Pokud rádi kombinujete styl zábavy, pak mobilní aplikace Vám nabízí sekci Vegas, kde můžete vyzkoušet ty nejoblíbenější automaty nebo ruletu!

Design aplikace Tipsport je jednoduchý a jeho ovládání je rychlé a pohodlné. Přepnutím ze Sportu do Vegas zvládnete hned z úvodní stránky.

Po zobrazení sekce Vegas se Vám zobrazí stránka Hry, kde najdete velké množství různých her, automatů, ale i Evropské, Americké anebo Francouzské rulety. Navigovat mezi hrami se můžete pomocí horního menu, kde si vyberete mezi ruletou nebo automaty. Vaše oblíbené hry si také můžete ukládat do sekce „Moje Hry“. Nezapomeňte, že ve spodním menu v sekci Bonusy na Vás čekají lákavé vstupní bonusy, kde například můžete využít 100 % vkladového bonusu až do 5 000 Kč.

Bohužel u telefonů Apple s operačním systémem iOS je tu špatná zpráva a to, že Vegas není v mobilní aplikaci dostupný. Je to z důvodu politiky obsahu v App Store, která zakazuje aplikace s hazardními hrami. Pokud byste si chtěli zahrát, musíte jít přes mobilní stránku Tipsport. Pro uživatele Android se nic nemění.

Co je nejlepší na Tipsport Aplikaci

 • Vynikající uživatelské prostředí
 • Všechny kurzové sázky a live sázky
 • Živé přenosy a live tracker
 • Cash Out a funkce odvolání sázky
 • Pohodlné vklady a výběry
 • SMS vklady
 • Vegas (pouze pro Android)

Srovnání Aplikace s Počítačovou verzí

Porovnání mezi telefonní aplikací a počítačovou verzí je odlišné v tom, že mobilní aplikace umí nabídnout víc než klasický počítač. Výhodou jsou aktuální informace, rychlá akce a zábava na cestách. Za menší nevýhodu připisujeme absenci Vegas pro uživatele iOS, ale toto je věc Apple.

Výhody u Tipsport Aplikace

Zkušenost uživatele

Za nás můžeme potvrdit, že instalace aplikace je rychlá a jednoduchá. Absence aplikace na Google Play férově nahradí rychlý přístup stažení ze stránek Tipsportu. Velikost souboru kolem 20 Mb zvládne dnes každý telefon a náročnost na internet je téměř žádná.

Oceňujeme čistou a přehlednou navigaci v menu a selekci jednotlivých sportů. Vše je rychlé a přehledné.

Bonusy pro nové uživatele

Jak jsme již uvedli, každý nový člen kliknutím na přiložený odkaz získá 150 Kč zdarma za dokončenou registraci (nutné ověření pomocí bankovního účtu anebo osobně na pobočce) a vkladový bonus až 50 000 Kč pro sport! Ve Vegas pak můžete žádat o vstupní bonus do 5 000 Kč!

Hodnocení Tipsport Aplikace – Závěr

Máme tady závěr s potěšením uvádíme, že při testování aplikace jsme nenarazili na žádné potíže, které by nás odradily od jejího používání. Aplikace je kvalitní a rychlá. Navigování mezi sporty a živými přenosy je rychlé a jednoduché. Vklady za pomocí několika různých peněženek a jednoduchost nastavení nás přesvědčuje, že aplikace byla zkonstruována pečlivě a efektivně. Ve Vegas jsme jen narazili na to, že některé hry nejsou dostupné na mobilu, ale pouze na počítači. Ale ve Sportu je dostupné vše tak, jak má. Přeje Vám hodně štěstí a příjemnou zábavu!