Bonusový Kód Sazkabet 2021

Zaregistrujte se dnes s posledním Bonusový Kód Sazkabet platným pro všechny

sazka bonusovy kod
Bonusový Kód Sazkabet

Platné bonusové kódy na Sazka.cz – Bonusový Kód Sazkabet

Popis Bonusu
žádný kód! Nabízení bonusových kódů patří mezi oblíbené a často se vyskytující nástroje, který využívají sázkové kanceláře a online kasina. Sazkabet bonusový kód nenabízí. Registrovat se bez něj je tedy úplně v pořádku a nemusíte se obávat, že by vám kvůli tomu unikla nějaká bonusová nabídka. Stačí se prokliknout přes link na SazkaBet, kde se můžete jednoduše a rychle zaregistrovat.

Typ BonusuPopis Bonusu
SportBonus 300 kč za registraci během MS ve fotbale
Promo akce100% navíc na vklad až 3000kč, který dostanete postupně po desteinách
Sazka HryVstupní bonus až 1000kč
Bonusový Kód SazkabetPro ziskání zaregistruj se využitím našeho linku
Sazka CZBonus a nabídky ()Sazka bonusovy kod
SportDetaily bonusuZOBRAZIT BONUSOVÉ KÓDY
KasinoDetaily bonusuZOBRAZIT BONUSOVÉ KÓDY
VegasDetaily bonusuZOBRAZIT BONUSOVÉ KÓDY
PokerDetaily bonusuZOBRAZIT BONUSOVÉ KÓDY

Sázková a loterijní společnost Sazka

Sazka je v České republice známa především pro svou loterii a stírací losy. Málokdo však ví, že založení této společnosti se datuje až do roku 1956. Jedná se tedy o jednu z nejstarších sázkových společností, která je s námi již od dob Československa. Zajímavé je taky jméno této společnosti. Sazka je ve skutečnosti zkratkou pro sázkovou kancelář. Sazka je proslulá především svou sportkou, ale vzhledem k dnešnímu vzestupu moderních technologií se i tato sázková společnost rozhodla expandovat na internetový trh. Stalo se tak 20. 3. 2017. Od tohoto data si můžete vaši oblíbenou loterii zahrát z pohodlí svého domova. Sázet můžete odkudkoliv a kdykoliv a miliony tak máte vždy na dosah ruky.

Od svého založení prošla společnost Sazka pochopitelně velkým množstvím změn, ale důležité je, jak přesně funguje a jaké služby a výhody svým zákazníkům nabízí v tento moment. V současné situaci svým zákazníkům nabízí sázková a loterijní společnost Sazka osm různých loterií, více než třicet různých stíracích losů a samozřejmě také spoustu dalších her. Aby udržela krok se svou internetovou konkurencí, začala Sazka poskytovat i další služby, ale o těch si povíme až trochu později. Pro jakékoliv využívání služeb, které sázková a loterijní společnost Sazka poskytuje, si u ní budete muset nejprve založit účet.

Registrace herního účtu u Sazky

Založení herního účtu u sázkové a loterijní společnosti Sazka není vůbec nijak složité. Vytvoření herního účtu je podmínkou pro využívání jakýchkoliv služeb online platformy této společnosti. Já vám nyní v několika jednoduchých krocích popíšu, jak na to:

 1. Jako úplně první si musíte ve svém internetovém prohlížeči otevřít oficiální stránky společnosti Sazka, které najdete na webové adrese sazka.cz. Jakmile se vám tato stránka otevře, v pravém horním roku klikněte na tlačítko vytvořit účet.
 2. Sazka vás přesměruje na druhý krok registrace, kterým je zadání vaší e-mailové adresy, která bude následně sloužit i pro vaše přihlášení do této online platformy, a hesla.
 3. V dalším kroku budete vyzvání k vyplnění jednoduchého registračního formuláře, kde po vás Sazka bude chtít pravdivě vyplnit určité osobní informace. Jedná se například o jméno a příjmení, adresu, ale také vaše telefonní a rodné číslo.
 4. Následujícím krokem je ověření vámi zadané e-mailové adresy. Na váš e-mail vám přijde zpráva s žádostí o potvrzení registrace herního účtu na online platformě Sazky. Pro dokončení této části registrace budete muset následovat pokyny uvedené v obdrženém e-mailu.
 5. Gratulujeme, právě jste si úspěšně založili herní účet u Sazky.

Pokud jste postupovali dle mnou uvedených jednoduchých kroků, jste nyní vlastníkem herního účtu na online platformě sázkové a loterijní společnosti Sazka, ale pozor. Takto registrovaný účet je pouze dočasný a pro jeho plnohodnotné dokončení musíte během lhůty třiceti dnů splnit tyto podmínky:

 • Nastavení limitů zodpovědného hraní a sázení
 • Vložení finanční prostředky na váš herní účet, čímž zároveň potvrdíte svou identitu
 • Ověření e-mailové adresy

Dokud tyto tři podmínky nesplníte, váš účet bude omezen maximálním vkladem 3 000Kč a navíc vaše případné výhry nebudete moct z účtu vybrat. Lhůta na plnohodnotné dokončení registrace herního účtu je 30 dní, a pokud to do této doby nestihnete, váš účet bude smazán a vy tak přijdete o své dosavadní výhry či finance. Limity zodpovědného hraní nastavíte jednoduše. Po přihlášení se do online platformy Sazky přejděte do nastavení svého účtu, kde najdete políčko s názvem herní limity. Nikdo netvrdí, že nějaký limit si tam nastavit musíte, klidně si nastavení můžete ponechat bez limitu a i toto nastavení váš účet změní z dočasného na plnohodnotný.

Sazka bonusy

V době psaní toho to článku nabízí společnost Sazka neuvěřitelných 10 bonusů a hlavním z nich je dokonce možnost vyhrát sportovní auto značky Jaguár. Vyhrát také můžete dovolenou do zahraničí od cestovní kanceláře CK FISCHER v hodnotě 25 000Kč. Více o těchto akcích se dozvíte na oficiálních stránkách Sazky, protože pro jejich popsání v tomto článku zkrátka není dost místa. Já se budu soustředit na představení dlouhodobějších bonusů, které sázková a loterijní společnost Sazka nabízí. Tím vůbec nejdůležitějším z nich je hlavně vstupní bonus pro nově zaregistrované uživatele, kterým je Bonus 100 Kč + až 3 000 Kč. Sazka vám po registraci nového herního účtu na své online platformě po dokončení prvního vkladu vyplatí bonus ve výši 100Kč. Druhá část bonusu poskytuje 100% zhodnocení vašeho vkladu, a to až do částky 3 000Kč. Pro aktivaci tohoto bonusu však existují určitá pravidla.

Podmínky pro čerpání bonusu 100 Kč + až 3 000 Kč – Bonusový Kód Sazkabet

Pro aktivaci uvítacího bonusu ve výši 100 Kč je nutno svůj herní účet registrovat z odkazu https://www.sazka.cz/hry nebo https://www.sazka.cz/bonus-za-registraci-sazka-hry. Nárok na tento bonus vám vznikne po ověření platební metody, což ve skutečnosti znamená po provedení prvního vkladu na váš herní účet. Tento úvodní vklad musí být proveden do sedmi dní od vyplnění registračního formuláře a jeho minimální hodnota musí činit 100 Kč. Tento bonus bude na váš účet připsán ihned po ověření platební metody. Sázková a loterijní společnost Sazka si samozřejmě vyhrazuje právo tuto akci kdykoliv změnit, pozastavit nebo zrušit.

Pro aktivaci druhé částí bonusu, kdy se váš vklad zhodnotí 100% až do 3 000Kč, existují podmínky jiné. Nárok na tento bonus vám vznikne dokončením plnohodnotné registrace vašeho účtu, provedením vkladu a také budete muset vyčkat, než vám přijde takzvaná bonusová nabídka. Tato bonusová nabídka by vám měla přijít během 48 hodin od plnohodnotného dokončení registrace. Vklad, na který se tento bonus aplikuje, musí být v minimální hodnotě 100Kč a musí být proveden maximálně do 5 dnů od obdržení bonusové nabídky. Hodnota bonusu je 100% vkladu, a to až do výše 3 000Kč. Pro získání plné výše bonusu je nutno danou hodnotu čtyřicetkrát prosázet v období do 10 dnů od provedení zmíněného vkladu. V praxi to znamená, že pokud se takto budete ucházet o bonus ve výši 500 Kč, prosázet musíte během 10 dní celkem 20 000Kč. Zdá se vám to příliš? Výhodou je, že se bonus připisuje po pěti procentech. V nastavené modelové situaci se vám tedy za každou prosázenou tisícovku na účet automaticky připíše 25 Kč. Je třeba také podotknout, že veškeré hry v produktu Sazka Hry se do podmínek prosázení započítávají z 100%. Toto pravidlo neplatí pouze pro ruletu, která se započítává z 20%.

Často kladené otázky

 1. Jak u hry poznám výši maximální výhry? – To záleží na násobiteli vaší sázky. Při hraní hry, která má násobitel 10 000, můžete například vyhrát maximálně 100 000Kč při sázce 10Kč. Většina her u Sazky je v kategorii takzvaných technických her, kde je maximální výhra nastavena na 500 000Kč.
 2. Proč mi při registraci nejde vložit poštovní směrovací číslo? – Poštovní směrovací číslo je při registraci herního účtu na online platformě sázkové a loterijní společnosti Sazka nutno vyplnit bez mezery.
 3. Jak fungují herní limity? – Pokud si nastavíte herní limit, systém Sazka vaše hraní automaticky zastaví. Toto zastavení samozřejmě podléhá vašemu nastavení a je čistě na vás, jestli se vůbec pro nastavení takovéhoto omezení rozhodnete.
 4. Proč je nastavení herních limitů podmínkou pro trvalý účet? – Osoba žádající o registraci je podle hazardního zákona povinna nastavit si herní limity nebo jejich nastavení odmítnout, a to jednotlivě. Platí tedy, že ze zákona musíte minimálně takovéto nastavení odmítnout.

Důležité a praktické informace o online portálu Sazka

Sázková společnost Sazka je jako jediná loterijní společnost v České republice držitelem hned dvou certifikací od světové loterijní asociace (WLS). Jedná se o certifikáty Řízení bezpečnosti a zodpovědné hraní. Jako jedná v České republice je také certifikována o politice systému managementu bezpečnosti informací a WLA-SCS. Co se bezpečnosti týče, je na tom tedy Sazka opravdu mimořádně dobře. Nemáte tedy vůbec žádný důvod se o své osobní údaje či prostředky jakkoliv obávat. Můžete si s čistým srdcem a klidnou hlavou užívat veškerých her a služeb, které si pro vás Sazka připravila

Co všechno si u Sazky můžete zahrát

Na online platformě Sazka jsou hry a sázky rozděleny do celkem čtyř kategorií:

 1. Loterie – Každý z Čechů jistě zná slavnou Sportku, která je s námi již od nepaměti. U Sazky je k dispozici loterií hned deset. Z těch známějších například Euromiliony, Eurojackpot nebo Šťastných deset.
 2. Losy – Sazka nabízí celou řadu online stíracích losů v ceně od 5Kč do 150Kč. Celkem je k dispozici výběr z osmi druhů a Sazka brzy plánuje přidat další. Je nutno podotknout, že online stírací losy mají vlastní emise a nejsou tudíž propojeny s klasickými stíracími losy, které jsou běžně k dostání v trafice.
 3. Kurzové sázky – Jedná se o klasické sázení na sportovní událost. K dispozici jsou také online sázky na právě probíhající zápasy.
 4. Hry – Toto je kasino sekce Sazky. Zde máte na výběr z desítek automatových her, které jistě každý hazardní hráč ocení.

Finanční transakce

Vklad

Vložit finance na svůj účet můžete ihned po dokončení registrace. Použít můžete platební kartu, bankovní převod anebo si můžete peníze na váš herní účet vložit z libovolného prodejního místa. Co se limitů týče, pro vklad na prodejním místě je to 5 000Kč a pro bezhotovostní vklad až 500 000Kč.

Výběr

Co se výběru peněž z vašeho herního účtu týče, tyto informace jsem našel velmi pěkně zpracované v následujícím videu.

Zákaznická podpora

Sazka má velmi precizně zpracované centrum nápovědy, kde poskytuje odpovědi na často kladené otázky. Otázky jsou tam pro přehlednost rozděleny do několika sekcí a jejich počet je lichotivý. Pokud jste v tomto centru nápovědy nenašli na něco odpověď, případně se vám váš problém nepodařilo objasnit, zákaznické centrum Sazky můžete kontaktovat přímo a na výběr máte hned ze tří možností. Můžete poslat e-mail na [email protected] nebo se telefonicky spojit s operátorem na 266 12 12 12. Třetí možností je pak online chat. Pro potencionální reklamace je zde i připraven příslušný formulář.

Mobilní uživatelé

Pro náročné hráče, kteří chtějí mít přístup ke službám Sazky kdykoliv a kdekoliv, vyvinula sazka kvalitní mobilní aplikaci. Tato aplikace je kompatibilní pro Android a iOS. Vzhledem k tomu, že obchodní podmínky obchodu Google Play zakazují distribuci aplikací, které umožňují online sázení, je nutno tuto aplikaci nainstalovat ručně. V nastavení vašeho telefonu taka musíte povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů. Aplikaci si pak můžete jednoduše stáhnout z oficiálních webových stránek Sazky.

Pokud si tuto aplikace stáhnout nechcete, existuje zde i mobilní verze internetových stránek Sazky. Sazka automaticky rozpozná vaše zařízení a přizpůsobí tomu svou verzi. Na první pohled vypadá vše vzhledně a přehledně, ale i přesto bych všem doporučil stažení mobilní aplikace.

Zhodnocení: Sazka je český loterijní gigant

Sazka je na českém trhu absolutní špičkou v poskytování loterií a stíracích losů. Přesně díky těmto dvou službám ji všichni známe. Jedná se o sázkovou a loterijní společnost s dlouhodobou tradicí, která přesahuje hranice vzniku naší republiky. Má přehledné a na oko velmi příjemné webové stránky, kvalitně zpracovanou uživatelskou podporu a širokou nabídku služeb, takže své si u ní jistě najde každý hráč. Pro milovníky hazardu je k dispozici sekce s online automaty, kterou dnes má už snad každá sázková společnost. Sazka nabízí svým zákazníkům množství různých bonusů a soutěží, kde můžete soutěžit o velmi hodnotné ceny. Vyhrát můžete například sportovní auto značky Jaguár nebo dovolenou v zahraničí v hodnotě 25 000Kč od cestovní kanceláře CK FISCHER. Co se bonusů pro nové hráče týče, zde už to není nic moc. Pravidla a podmínky pro jejich aktivaci se mi zdají příliš přísná a neobjektivní. Pokud to ale dáme do korelace s ostatními bonusy, které Sazka nabízí, pořád se jedná o něco výjimečného.

Konkurence

Je nutno zmínit, že Sazka je především loterijní společností a v tomto oboru je v České republice absolutní špičkou a klidně si troufnu i tvrdit, že nemá žádnou konkurenci. Co se týče ostatních poskytovaných služeb, tam už to taková hitparáda není. Je jasné, že online automaty dnes poskytuje opravdu každý, ale co se kurzového sázení týče, čekal jsem trochu víc. Pokud si ale uvědomíme, že hlavním produktem Sazky jsou loterie a stírací kupóny a veškeré ostatní služby jsou poskytováno jen jako něco navíc, můžeme být spokojeni. Pro kvalitně zpracované sportovní sázení je v Česku k dispozici společnost Tipsport a co se automatových her týče, doporučil bych Fortuna. Další známou sázkovou kanceláří je Chance, ale já osobně vždy preferoval Tipsport, a to hlavně proto, že mě tam už jako malého bral můj děda. Tipsport ponožky jsem pak dostával pod stromeček skoro každé Vánoce.

Bonusový Kód Sazkabet